Åsa Larsson oljemålning

148662

LARSSON, Åsa (född 1968): "Gubbe och älva", signerad och daterad a tergo Åsa Larsson -06, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Måleri

Åsa Larsson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
455211
5 800
448118
5 600
455209
5 400
448118
5 200
450561
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.