Carsten Regild oljemålning

148517

REGILD, Carsten (1941-1992): Komposition med narr, signerad C. Regild -88, olja på pannå, 54x40 cm

Konst, Måleri

Carsten Regild oljemålning

Budhistorik (21 bud)
455173
5 400
454475
5 200
455172
5 200
454475
5 000
455169
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.