Lennart Liljegren kinatusch och tempera

148508

LILJEGREN, Lennart (1915-1986):"Fjällandskap", signerad och daterad Liel -84, akvarellerad kinatusch och tempera, 48,5x73 cm

Konst, Måleri

Budhistorik

2012-10-03 kl 22:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.