Sven Jonson litografi

148506

JONSON, Sven (1902-81): "Komposition", nr 67/260, signerad Sven Jonson, litografi, 49,5x58 cm

Sven Jonson litografi
Budhistorik (3 bud)

455174
454404
449864

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.