Damarmbandsur Tudor

147870

TUDOR, referens 1536, manuellt damarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt verk, 17 jewels, silverfärgad urtavla med streck och arabiska siffror, boett av guld 14 k, metallarmband, diameter 19 mm

Klockor/Ur

Damarmbandsur Tudor
Budhistorik (3 bud)

466134
600
464802
550
463784
500

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.