Herrarmbandsur Jaeger-Le Coultre

147865

JAEGER-LE COULTRE, manuellt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk kaliber K800/C, nr 1522219, silverfärgad urtavla med streck, centrumsekundvisare, boett och armband av guld 18 k, diameter 34 mm, total vikt 58 g

Armband ej original, smärre glasrepor

Klockor/Ur

Budhistorik (3 bud)

466660
13 000
463341
11 000
462782

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.