Carsten Regild olja

147678

REGILD, Carsten (1941-1992): Komposition med kvinnotorso, signerad och daterad C.Regild -85, olja på duk, 54x45 cm;
PROVENIENS: Inköpt Beijers Moderna, hösten 1989, katalognummer 160. Kvitto bifogat

Konst, Måleri

Carsten Regild olja

Budhistorik (5 bud)
458032
457827
1 600
454132
451539
450180

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.