Enrico Baj hänge

147451

ENRICO BAJ, hänge, s.k. personaggi, signerad och numrerad VI/L, sterlingsilver, gulddetaljer, polykrom emalj, höjd ca 5,5 cm

Guld/Smycken

Enrico Baj hänge
Budhistorik (3 bud)

451692
1 600
443600
443424

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.