Enrico Baj hänge

147449

ENRICO BAJ, hänge, s.k. personaggi, signerad och numrerad VI/L, sterlingsilver, gulddetaljer, polykrom emalj, höjd ca 5,5 cm

Guld/Smycken

Enrico Baj hänge
Budhistorik (3 bud)

453707
1 700
451695
1 600
443423

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.