Orientmatta

147326

ORIENTMATTA, ca 145x105 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
459597
2 400
452339
452069
451994
1 900
451906
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.