Oidentifierad konstnär olja

146814

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap, signerad, olja på duk, 51x76 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (2 bud)

455865
454208

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.