Oidentifierad konstnär oljemålning

145077

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talet): Kerub, olja på duk, 47,5x63 cm

Skador

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
453625
4 400
452729
700
452728
650
452726
600
452725
550

Slutpris SEK:
4 400
448 EUR, 542 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.