Charlotte Wahlström olja på duk/papp

149492

WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Grönskande landskap, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk/på papp, 37x23 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
448034
448029
950
448026
447694
700
447477
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.