Vinglas sekelskiftet 1900

149489

VINGLAS, sekelskiftet 1900, graverad och förgylld dekor

Slitage

Diverse

Vinglas sekelskiftet 1900
Budhistorik (1 bud)

432400
2012-09-19 17:15:39

2012-09-26 kl 22:26
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.