Blandteknik 1930-tal

149477

BLANDTEKNIK, 1930-tal, signerad Fuchs -34, kvinna i hatt, 47x28 cm

Konst, Måleri

Blandteknik 1930-tal

Budhistorik (2 bud)

443488
442884

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.