Roland Svensson färglitografi

149476

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Samtal om aftonen", signerad Roland S, 12/30, färglitografi, 37x37 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

443516
2012-09-26 10:31:31

2012-09-26 kl 22:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.