Flintlåspistol

149467

FLINTLÅSPISTOL, fransk, signerad AP Navielle a Montpellier, pipa med dekorerat kammarstycke, graverat och signerat lås, helstock med stålbeslag, längd 48 cm

Smäre lagningar

Vapen/Medaljer

Flintlåspistol

Budhistorik (11 bud)
445944
12 500
444255
12 000
445942
12 000
444255
11 000
445924
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.