Alfred Thörne oljemålning

149461

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Insjölandskap, signerad och och daterad Alfr Thörne 1902, olja på duk, 28x45 cm

Konst, Måleri

Alfred Thörne oljemålning

Budhistorik (19 bud)
443681
443581
443678
443581
1 600
443486

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.