Båtmodell

149415

FARTYGSMODELL, blockmodell av danska femmastade barken "Köbenhavn", omkring 1900-talets mitt, bemålad i vitt, svart och rött, l. ö. a. 82 cm

Diverse skador, roder saknas

Nautica/Technica

Båtmodell

Budhistorik (9 bud)
450559
2 800
450323
2 600
450558
2 600
450323
2 400
446896

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.