Hermann Wolff tilskriven

149411

WOLFF, Hermann (1841-?). tillskriven, landskap med betande kor och får, signerad H Wolff?, olja på duk, 40x57 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Hermann Wolff tilskriven

Budhistorik (1 bud)

444180
2012-09-26 17:23:45
450

2012-09-26 kl 21:28
Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.