Björn Hallström oljemålning

149394

HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Kvällsljus kyrkbacken- Ven, signerad och daterad Björn Hallström -52, olja på pannå, 27x44 cm

Konst, Måleri

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (13 bud)
444347
444298
2 800
443671
2 600
443671
443211

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.