Göran C Karlsson färgserigrafi

149392

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson 84, 51/125, färgserigrafi, 105x73 cm

Budhistorik (14 bud)
444797
3 400
444779
3 200
444762
444709
2 800
444691
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.