Salongsbord i mahogny

149386

SALONGSBORD, Karl Johan, mahogny, höjd 71, 107x66 cm

Ytskador, fanersläpp

Salongsbord i mahogny

Budhistorik (12 bud)
436767
1 600
444707
436767
444688
436767
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.