Miniatyr 1800-tal

149378

MINIATYR, 1800-tal, kvinna vid ljus, förgylld mässingsram, 11,5x9,5 cm

Diverse

Miniatyr 1800-tal
Budhistorik (38 bud)
444824
11 500
444814
11 000
444810
10 500
444811
10 000
444810
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.