Taburett Karl-Johan

149359

TABURETT, björkfanér, Karl-Johan, höjd 60 cm

Skador, lagningar

Taburett Karl-Johan

Budhistorik (18 bud)
439283
1 400
443691
1 300
439283
443033
439283

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.