Alexander Langlet oljemålning med häst

149352

LANGLET, Alexander (1870-1953): Häst, signerad och daterad -43, olja på duk, 40x50 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
444642
444639
1 400
443715
1 300
443714
443713

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.