Märta Ameén oljemålning

149347

AMEÉN, Märta (1871-1940): Hund, signerad och daterad Märta Ameén 1892, olja på duk, 74x61 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Märta Ameén oljemålning

Budhistorik (22 bud)
444678
444677
1 400
444676
1 300
444671
444668

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.