Harald Lindberg akvarell

149346

LINDBERG, Harald (1901-1976): Lastfartyg vid kaj, signerad och daterad -65-66, akvarell, 35x49 cm

Konst, Måleri

Harald Lindberg akvarell

Budhistorik (2 bud)

444095
500
436237

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.