Pipor delvis med silver

149344

PIPOR, 4 st, varav en daterad 1820, delvis skulpterade

Skador och lagningar, ett skaft saknas

Diverse

Pipor delvis med silver

Budhistorik (5 bud)
444350
500
434785
450
434711
434710
434709

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.