Anna Cassel oljemålning

149340

CASSEL, Anna (1860-1937): Vinterbild, signerad Anna Cassel 83, olja på duk, 24,5x34,5 cm

Konst, Måleri

Anna Cassel oljemålning

Budhistorik (2 bud)

443674
433132

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.