Oljmålning England 1800-tal

149328

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Gårdsmotiv, olja på duk, 26x32,5 cm

Konst, Måleri

Oljmålning England 1800-tal
Budhistorik (3 bud)

444560
600
444369
550
443826

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.