Fällkniv 1800-talets slut

149305

FÄLLKNIV, 1800-talets slut, märkt A Norell?, dekor av horn, längd 14 cm

Med gravyr, smärre skador

Diverse, Vapen/Medaljer

Fällkniv 1800-talets slut

Budhistorik (11 bud)
442418
850
441694
440783
750
441693
750
440783
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.