Bägare silver

149301

BÄGARE, silver, 1700-tal, otydliga stämplar, invändigt förgylld, svisselerad dekor, höjd 9,5, vikt ca 62 g

Smärre bucklor

Silver

Bägare silver

Budhistorik (1 bud)

441383
2012-09-24 22:08:40
700

2012-09-25 kl 22:42
Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.