Glas 1800-tal

149293

GLAS, 9 st, 1800-tal, varav 2 st med förgylld dekor, höjd 11-16 cm

Nagg

Glas

Glas 1800-tal
Budhistorik (4 bud)

436063
450
436054
431544
430508

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.