Fartygsmodell

149288

FARTYGSMODELL, tremastat örlogsfartyg, 1900-tal, märkt Mark. Land, 1787, F. Mamone, l. ö. a. 91 cm

Diverse skador

Nautica/Technica

Fartygsmodell

Budhistorik (8 bud)
451276
1 900
451275
1 800
451273
1 700
451268
1 600
450850

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.