Birger Ljungquist akvarell

149279

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): "Skön Anna", signerad och daterad Birger Ljungquist 1956, akvarell, 20x24 cm

Konst, Måleri

Birger Ljungquist akvarell

Budhistorik (4 bud)

442817
442460
500
442459
442456

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.