Birgitta Angleryd oljemålning

149278

ANGLERYD, Birgitta (född 1939): "Palya naturalista", signerad och daterad B. Ang eryd-88, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Birgitta Angleryd oljemålning

Budhistorik (1 bud)

432513
2012-09-19 18:51:05

2012-09-25 kl 22:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.