Yrjö Edelmann färglitografi

149277

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med paket, signerad Y Edelmann, HC 5/50, färglitografi, 62x47 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (30 bud)
443135
3 400
443132
3 200
442674
443128
442674
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.