Yrjö Edelmann färglitografi

149276

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, HC 5/50, färglitografi, 62x47 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (27 bud)
443104
443101
2 800
443095
2 600
443092
2 400
443084

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.