Sven Erixson oljemålning motiv från Söndrum

149275

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Motiv från Söndrum, signerad Sven Erixon olja på pannå, 28x69 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

430482
2012-09-18 10:35:03

2012-09-25 kl 22:16
Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.