Bogserbåtsmodell

149272

FARTYGSMODELL, brittiska havsbogseraren "Warlord" från Hull, 1900-talets senare del, med ångmaskin och elektrisk styrning, bemålad i brunt, svart och rött, l. ö. a. 88 cm

Diverse skador, fjärrkontroll saknas

Nautica/Technica

Bogserbåtsmodell

Budhistorik (3 bud)

449732
3 600
447508
437769
500

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.