Smöraskar sten

149264

SMÖRASKAR, 3 st, sten, diameter 9-13 cm

Nagg, lagning

Diverse

Smöraskar sten

Budhistorik (10 bud)
443072
1 900
442103
1 800
441698
1 700
440491
1 600
441697
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.