Hårnål i silver

149260

HÅRNÅL, med adlig krona, silver och delvis förgyllt, Johan Axel Öberg, Hudiksvall 1896, längd 8,5 cm, vikt 9 g
Proveniens: Tillhört Jeanna Nisbeth

Guld/Smycken

Hårnål i silver

Budhistorik (13 bud)
444456
1 600
444443
444426
1 400
444441
1 400
444426
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.