Madeleine Pyk gouache

149247

PYK, Madeleine (född 1934): "Turkiet, tur och retur", signerad och daterad M Pyk 1979, gouache, 17x21 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk gouache

Budhistorik (14 bud)
443051
441445
2 800
443048
2 600
441445
2 400
441346

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.