Madeleine Pyk gouache

149246

PYK, Madeleine (född 1934): "Stig sitter till Azorerna", signerad och daterad M Pyk 1979, gouache, 16x21 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk gouache

Budhistorik (24 bud)
437873
1 900
437018
1 800
437872
1 700
437018
1 600
434641

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.