Soffbord Tema

149210

SOFFBORD, "Tema", design Hans Johansson genom Carl Andersson&söner, mahogny, höjd 55, diameter 116 cm

Smärre skador och lagningar

Soffbord Tema

Budhistorik (17 bud)
444556
5 600
444514
5 400
438041
5 200
444513
5 000
438041
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.