Vattenbärerska oljemålning

149207

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia efter Francisco Rivera: Vattenbärerska, signerad Baixas, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Vattenbärerska oljemålning

Budhistorik (13 bud)
442407
1 700
442247
1 600
442247
1 400
436619
1 300
439569
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.