Ingegerd Torhamn oljemålning

149203

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Stilleben, signerad it, olja på pannå, 46x38 cm, oramad

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Ingegerd Torhamn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
442018
1 300
443015
442018
430973
430968

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.