Axel Herman Hägg etsning

149189

HÄGG, Herman Axel (1884-1966): "Floting market Stockholm", etsning, signerad A H Hägg, 61x40 cm

Axel Herman Hägg etsning

Budhistorik (10 bud)
442699
3 200
442824
442699
2 800
441675
2 600
431758
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.