Herman Axel Hägg etsning

149186

HÄGG, Herman Axel(1884-1966): "Arab students Cairo", signerad Axel Herman Hägg, etsning, 60x42 cm

Herman Axel Hägg etsning

Budhistorik (1 bud)

431759
2012-09-19 08:19:35

2012-09-25 kl 21:10
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.